Строка новостей
Домой / Украина / Тимошенко вимагає, щоб Порошенко зняв з виборів її однофамільця

Тимошенко вимагає, щоб Порошенко зняв з виборів її однофамільця

Лідер партії «Батьківщина», кандидат у президенти Юлія Тимошенко звернулася до президента Петра Порошенка з вимогою зняти з виборів її однофамільця Юрія Тимошенка.

Про це вона заявила в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1».

За її словами, президент і його штаб в останні дні реєстрації кандидатів у президенти зареєстрували кандидатом, за своєю ініціативою, Тимошенка Юрія Володимировича. «Це вони розраховують таким шахрайським принизливим способом забрати у мене на виборах якісь відсотки і передати людині, яка нічого спільного немає з президентством», — сказала політик

Лідерка «Батьківщини» підкреслила, що у її команді точно знають, хто вносив грошову заставу за Тимошенка і як все відбувалося.

«Якщо ти президент країни, ти чоловік, ти людина, яка хоче декларувати честь і гідність, як можна так нечесно змагатися?», — запитала Тимошенко.

«Я звертаюся до президента: так, як ви ставили цього Тимошенко Юрія Володимировича в список кандидатів у президенти, так само згадайте про честь, і вилучить цього Тимошенка Ю.В. з кандидатів у президенти і припиніть такі брудні маніпуляції», — закликала вона.

При цьому Тимошенко наголосила, що у її команди є всі можливості запобігти подібним маніпуляціям.

Про Redactor

Проверьте также

Телеведущий Андрей Данилевич отмечает юбилей

19 августа ведущему телеканала «Интер» Андрею Данилевичу исполняется 40 лет. Собранный и серьезный в студии …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *