Домой / Новости / Блокпост пам’яті: в музеї ВМСУ відкрилась виставка, присвячена героїчним та трагічним подіям нинішньої війни

Блокпост пам’яті: в музеї ВМСУ відкрилась виставка, присвячена героїчним та трагічним подіям нинішньої війни

В Одесі у приміщенні музею воєнно-морських сил України на Піроговській відкрилась виставка “Блокпост пам’яті”, присвячена героїчним та трагічним подіям початку війни за Незалежність проти російської агресії.

В основу експозиції входять особисті речі солдат, зібрані волонтерами місії “Євакуація – 200” під час розшуку полеглих та військовослужбовцями ВМСУ і в першу чергу морськими піхотинцями, які безпосередньо приймали участь у цих подіях.

Для кожного воїна була зроблена окрема вітрина, в якій зібрані особисті речі, нагороди, фотографії, у тому числі й фото з міста загибелі, зроблені волонтерами.

Слід відмітити, у всіх відвідуючих музей експозиція викликає дуже потужні емоції, адже за кожною вітриною зібрані не просто речі та фотографії – це історія життя кожного воїна, який віддав життя заради миру в країні.

Вперше виставка була представлена у цьому році у приміщенні Одеського морського вокзалу на День Незалежності України та проходила всього два дні. Зараз же її зможе відвідати більша кількість людей, оскільки триватиме вона на протязі двох місяців. Вже в перший день відкриття експозиції було проведено більше десяти екскурсій.

Як зазначив одеський історик та учасник операції обєднаних сил Сергій Гуцалюк:

“Ми запрошуємо всіх директорів шкіл, керівників висших навчальних закладів, коледжів, сприяти тому, щоби діти, які навчаються в Одесі та області мали змогу відвідати виставку. Дуже важливо, щоби підростаюче покоління побачило живу історію та реальне обличчя війни. Память, Честь, Слава, це ми маємо показати та прищепити молоді”.

 

Про Redactor

Проверьте также

Огляд ситуації на ранок 8 квітня 2022 року

Розпочався 44-ий день протистояння українського народу російському вторгненню. Ворожа армія продовжує підготовку до наступу на …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *