Домой / Украина / “Часова варта”: в Україні готуються до з’йомок фантастичного серіалу

“Часова варта”: в Україні готуються до з’йомок фантастичного серіалу

В Україні розпочалася підготовка до зйомок серіалу про подорожі в часі «Часова Варта».

Серіал стане адаптацією успішного іспанського проекту «Міністерство часу», два сезони котрого демонструвались на іспанському телебаченні, а виробництво третього сезону відбулися спільно з компанією «Netflix».

Створення української версії серіалу під назвою «Часова Варта», відбувається за підтримки Українського культурного фонду, в межах програми підсилення аудіовізуального сектору України.

Український серіал, як обіцяють автори проекту, приверне увагу широкої глядацької аудиторії — шанувальників як гостросюжетних історичних драм, так і популярних серіалів про подорожі в часі, таких як «Пітьма», «Межа» і «Зворотний бік Місяця».

Дія сюжету серіалу розгортається на території сучасного Києва, де діє зовні схожа на нічим непримітний департамент одного з міністерств таємна організація, яка охороняє коридори часу від незаконних переміщень. Її члени протистоять різним зловмисникам, запобігаючи спробам втручання в хід часу. Переміщуючись з однієї епохи в іншу, співробітники «Часової Варти» розшукують порушників, розплутуючи при цьому таємниці, пов’язані з маловідомими та знаковими подіями української історії.

В виробництві серіалу задіяні відомі сценаристи і драматурги Максим Курочкін і Оксана Савченко, журналіст і оглядач Віталій Портников, а одну з головних ролей виконує популярний український актор Олексій Горбунов, відомий по безлічі успішних фільмів.

 

Про Redactor

Проверьте также

Совет специалиста: Протокол спасения для одесситов при химической и радиационной опасности

В связи с угрозой ракетных атак со стороны РФ по стратегическим объектам Украины для обычных …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *