Домой / Одесса / На фото приблизно 200 000 $. В «Укргазвидобуванні» проходив обшук. Налякані працівники з цієї контори почали викидати з вікон пачки доларів

На фото приблизно 200 000 $. В «Укргазвидобуванні» проходив обшук. Налякані працівники з цієї контори почали викидати з вікон пачки доларів

В «Укргазвидобуванні» проходив обшук.
Налякані працівники з цієї контори почали викидати з вікон пачки доларів.

На фото приблизно 200 000 $.

Всім, хто говорить, ніби Україна потребує кредитів МВФ – показуйте це фото.

Простий тотальний обшук Кабміну, комітетів ВР, маєтків можновладців – і ми кредитуємо МВФ, а заразом гасимо зовнішній борг США.

Юрій Луценко

Сьогодні, генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що двох посадовців Укргазвидобування затримали за отримання майже 17 млн грн хабарів протягом вересня – грудня 2018 року.
“Сьогодні затримано двох посадовців Укргазвидобування, які налагодили схему отримання 10% відкату за держзамовлення”, – сказано в повідомленні Луценка на його сторінці у Facebook.

За словами генпрокурора, з вересня по грудень начальник механіко-енергетичного департаменту Укргазвидобування В. Микитін та директор з підготовки та транспортування газу О. Гордієнко отримали 16 млн 840 тис грн. Їх затримали під час отримання “чергового траншу” у розмірі 9 млн грн.”Спроба викинути у вікно купи грошей не вплине на хід слідства”, – додав Луценко. Він також пообіцяв врахувати “подарований чиновнику Land Cruiser”.

У викритті посадовців Укргазвидобування брали участь відділ К СБУ, Генпрокуратура, Спеціалізована антикорупційна прокуратура. З ними співпрацював керівник НАК Нафогаз України Андрій Коболєв. Луценко також опублікував фото грошей, вилучених у чиновників.

Світлина від Юрія Луценка.
Світлина від Юрія Луценка.
Світлина від Юрія Луценка.
Світлина від Юрія Луценка.

Про admin

Проверьте также

В Одессе погиб 11-летний мальчик, выпав с балкона высотного дома

В Одессе правоохранители устанавливают обстоятельства гибели ребенка на улице Михайловской. Об этом сообщили в отделе …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *