Домой / Новости / Одеські націоналісти оголосили війну Труханову: мера звинувачують в призначенні корупціонера заступником

Одеські націоналісти оголосили війну Труханову: мера звинувачують в призначенні корупціонера заступником

Політичні партії «Правий сектор» та ВО «Свобода» висловили своє обурення з приводу призначення Сергія Підгайного заступником міського голови Одеси з питань будівництва. Націоналісти вимагають від мера Геннадія Труханова термінової відставки Підгайного.

Голова Одеського осередку ВО «Свобода» Павло Кириленко вважає, що призначення Підгайного пов’язано із підготовкою Труханова до виборів. «Очевидно, що правляча «монобільшість» вирішила попрощатись із нинішнім мером і замінити його кимось більш для себе привабливим. Колишні ж спонсори Труханова, що зробили свого часу його мером Одеси, наразі бачать більше користі в тому, щоб домовитися з новою владою про висування свого чергового маріонетки від партії «Слуга Народу». А тягнути Труханова ще на новий строк всупереч волі з офісу президента, не збираються. Тому Гєна і призначив старого перевіреного друга з великим досвідом корупційних оборудок Сергія Підгайного своїм замом. Тому і займатися новий заступник буде питаннями комунального майна, архітектури, будівництва і іншими «хлібними» напрямками. Адже прощатися із прибутковою посадою мера Труханов аж ніяк не хоче!» – йдеться в пості свободівця Павла Кириленко.

В свою чергу, активісти «Правого сектору» назвали кадрову політику Труханова «злочинною» і закликали одеситів долучатись до активного протистояння поверненню старих системщиків до влади. «Сергій Підгайний – представник старої гвардії корупціонерів, які можуть давати молодому покоління чиновників уроки казнокрадства. Починав свою кар‘єру при Гурвиці, успішно продовжував її при Костусеві – очолював Приморську адміністрацію через яку велись космічних масштабів дерибани історичного центру Одеси. Мабуть, за свої заслуги в сфері казнокрадства, був взятий у найкорумпованішу структуру української влади – Автодор.

Очікувати хоч якогось покращення для Одеси від чиновника з таким «блискучим резюме» – абсурдно. Натомість, на горизонті чітко вимальовуються ще більш деструктивні дерибани та корупційні схеми, на яких зароблятиме дует Труханова-Підгайного. І це вирок для Одеси!

Закликаємо усіх небайдужих одеситів долучатись до протидії злочинним планам Труханова та його посіпаки Підгайного.

Підгайний має залишити свою посаду в найкоротші строки. А по-справедливості, йому самому разом із Трухановим мали б світити строки за їхню «плідну діяльність»!

Весна прийшла! Саджати будемо?!» – пишуть одеські «правосєкі» у своєму блозі.

Нагадаємо, 24 лютого міський голова Одеси Геннадій Труханов підписав розпорядження про призначення Сергія Підгайного заступником міського голови з питань будівництва. Це кадрове рішення викликало хвилю невдоволення з боку громадськості.

Про Redactor

Проверьте также

Открытый диалог в Агентстве регионального развития Одесской области: 3D-печать и культурный туризм

Агентство регионального развития Одесской области организовало первый открытый диалог. Представители власти, бизнеса и инновационных проектов …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *