Домой / Новости / Огляд ситуації на ранок 1 квітня 2022 року

Огляд ситуації на ранок 1 квітня 2022 року

Розпочалась 37-а доба протистояння українського народу російському вторгненню. Спостерігається продовження часткового відведення підрозділів окупаційних військ. Фіксується рух змішаних колон техніки різної кількості. У складі колон також цивільні транспортні засоби (вантажівки, автобуси, мікроавтобуси, легкові автомобілі), що були викрадені російськими загарбниками під час тимчасового зайняття територій. Крім того, противник здійснює вивезення майна, що було награбоване.

На тимчасово зайнятих територіях ворог продовжує свої протиправні дії, обмежуючи рух цивільного населення, використовує будинки та квартири місцевих жителів для розміщення особового складу, утримуючи в заручниках місцевих мешканців та активістів. Триває мародерство та вчинення насильства стосовно громадян України. В окремих районах тимчасово зайнятих ворогом, окупанти намагаються змусити підприємців до переходу на розрахунок за товари та послуги у російських рублях.

Тим часом, Одеса та область минулої доби обстрілів не зазнали, лунало декілька сигналів повітряної тривоги. Як підкреслив полковник оперативного командування «Південь» Владислав Назаров, система захисту регіону налагоджена і продумана, а сили та засоби протиповітряної оборони напоготові.

 В Одеській ОВА було прийнято рішення про початок польових робіт в області, включаючи робіт у нічний час.

«Це забезпечить підвищення продовольчої безпеки в регіоні та зміцнить економіку держави в цілому», – зазначив начальник воєнної адміністрації Максим Марченко.

Також знято заборону на продаж слабоалкогольних та середньоалкогольних напоїв.

Про admin

Проверьте также

Огляд ситуації на ранок 8 квітня 2022 року

Розпочався 44-ий день протистояння українського народу російському вторгненню. Ворожа армія продовжує підготовку до наступу на …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *