Домой / Одесса / Санаторний скандал: В Одесі знову хочуть відвести землю санаторіїв “Молдова” та “Червоні зорі” приватникам

Санаторний скандал: В Одесі знову хочуть відвести землю санаторіїв “Молдова” та “Червоні зорі” приватникам

Після старту передачі в оренду землі санаторіїв “Молдова” та “Червоні зорі” більше півроку ці питання не виносили на сесію, але зараз вони знову потрапили до порядку денного

Як повідомляє Depo.Одеса, про це йдеться у проектах рішень, які виносяться на розгляд чергової сесії Одеської міськради.

Так, територію майже у 5 гектарів санаторію “Молдова” збираються відвести фірмі з кіпрськими коріннями ТОВ “Макстгрупп” для експлуатації та обслуговування нежитлових будівель санаторію з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування, а фірма-контролер була створена три місяці тому на “Сенвіліа-інвест Україна” зі статутним фондом в 5 тисяч гривень. Фірма зареєстрована на Кіпрі. В оренду 4,6 гектарів землі відійдуть на 20 років.

Ще одне відведення для ТОВ “БУДЛАЙФ інвест” за адресою Бернардацці, 4/6, санаторію “Червоні зорі” у 3,5 гектари на 20 років. Резонанс викликало те, що на ділянці поховано багато відомих одесити, у тому числі, архітектор Дмитренко, а також знаходяться скит і церква та багато важливих об’єктів історії Одеси.

Справа про відчуження землі санаторію триває не один рік, а низка будівель на території визнані пам’ятниками архітектури.

Нагадаємо, минулого року депутати одеської міськради під час сесійного засідання проголосували за відведення земельної ділянки під санаторієм “Червоні зорі” приватній компанії.

Про Redactor

Проверьте также

В Одессе на Таирова неизвестный стрелял в здание детского сада

Одесские полицейские устанавливают личность, подозреваемого в хулиганстве с применением оружия у детского сада на проспекте …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *