Домой / Одесса / Соціологія: Тимошенко у другому турі перемагає усіх суперників

Соціологія: Тимошенко у другому турі перемагає усіх суперників

Якщо б президентські вибори проходили в наступну неділю, то найбільше голосів виборців набрали б Юлія Тимошенко, Петро Порошенко, Володимир Зеленський, Юрій Бойко і Анатолій Гриценко.

Про це свідчать результати опитування, проведеного у січні 2018 року “Соціологічною групою “Рейтинг” на замовлення Міжнародного республіканського інституту.

Серед тих, хто піде на вибори, 16% готові підтримати Тимошенко, по 11% – Порошенка і Зеленського, 9% – Бойка та 8% – Гриценка.

Загалом брати учать у голосуванні 31 березня мають намір брати 74% виборців.

При моделюванні другого туру в усіх кандидатів з різним відривом перемагає Юлія Тимошенко.

Опитування проводилося 13-27 грудня 2018 рку на всій території України (за винятком окупованих територій Криму та Донбасу). Методом особистих інтерв’ю в будинках респондентів було опитано 2400 постійних мешканців України віком від 18 років, які мають право голосу. Статистична похибка не перевищує 2%.

Як свідчать результати проведеного в середині січня соціологічного дослідження аналітичної групи “Соціопрогноз” на замовлення Інституту аналізу та прогнозування, лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко залишається беззаперечним лідером президентських перегонів і випереджає всіх своїх конкурентів.

Про Redactor

Проверьте также

В одесской ГКБ №10 решили «попилить» деньги на кислороде?

В городской клинической больнице №10 решили провести два тендера на ремонт систем поставки кислорода. Об …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *