Домой / Украина / В режимно-секретному департаменті АП кадрові зміни

В режимно-секретному департаменті АП кадрові зміни

Як стало відомо раніше, Президент України Володимир Зеленський ввів до структури Адміністрації президента посади свого першого помічника і помічників, представника президента у Верховній Раді, радників, прес-секретаря та представників президента.

Як стало відомо раніше, Президент України Володимир Зеленський ввів до структури Адміністрації президента посади свого першого помічника і помічників, представника президента у Верховній Раді, радників, прес-секретаря та представників президента.

Як повідомляється на сайті президента, відповідні зміни було внесено його указом №347/2019 від 31 травня до затвердженого указом глави держави від 2 квітня 2010 року Положення про Адміністрацію президента України. Необхідні зміни було внесено і в указ президента від 14 липня 2014 року “Питання адміністрації президента України”.

Раніше з цих посад в структуру АП входили тільки радник і прес-секретар президента.

Після свого повернення з перемовин із главами європейських держав Емманюелем Макроном та Ангелою Меркель, Президент Зеленський провів ряд кадрових призначень, спрямованих на розбудову міжнародних відносин, внутрішньодержавного екномічного зростання, посилення співробітництва з європейським бізнесом, а також із безпековими функціями Адміністрації Президента.

Із власних джерел в Адміністрації стало відомо, що одним із нових призначенців став Сергій Петрович Жданов, юрист, правник, екс-слідчий Генеральної прокуратури України, який займався розслідуваннями кримінальних справ в особливо тяжких злочинах організованих злочинних угрупувань. Сергій Жданов має диплом з відзнакою Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого та великий досвід роботи на керівних посадах.

Справка:

Жданов Сергій Петрович, народився 29 березня 1976 г.р. у м. Первомайськ Харьківскої області.

В 1993 році отримав атестат про середню освіту з відзнакою середньої школи №2. В 10-11 класах продовжив навчання ДОСААФ, де поміж іншого пройшов навчання секретаря-референта, про що отримав відповідний документ. В 1993 році став студентом Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого, вступив до факультету юстиції.

В 1998 році отримав диплом про повну вищу освіту з відзнакою. В 1998 році почав трудовий шлях в якості статора на вакантній посаді помічника прокурора Харківського (нині — Дарницького) району м. Києва. В 1999 році пройшов атестацію та перейшов до транспортної прокуратури м. Києва. З 1999 по 2002 рік, працював в слідчо-оперативній групі при Генеральній прокуратурі України на посаді слідчого, займався розслідуваннями кримінальних справ в особливо тяжких злочинах організованих злочинних угрупувань.

В 2002 році звільнився з прокуратури за власним бажанням за необхідності доглядати за прикутою до ліжка мамою. З 2002 року по теперішній час займається бізнесом, має ряд компаній, що ведуть господарську діяльність у різних сферах.

Липень, 2019 року призначений в режимно-секретний департамент офісу Президента України начальником.

Вільно володіє українською, російською мовами, спілкується іспанською. Одружений 10 років. Виховує дитину. Громадянин України.

Про Redactor

Проверьте также

Совет специалиста: Протокол спасения для одесситов при химической и радиационной опасности

В связи с угрозой ракетных атак со стороны РФ по стратегическим объектам Украины для обычных …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *