Строка новостей
Домой / Украина / В режимно-секретному департаменті АП кадрові зміни

В режимно-секретному департаменті АП кадрові зміни

Як стало відомо раніше, Президент України Володимир Зеленський ввів до структури Адміністрації президента посади свого першого помічника і помічників, представника президента у Верховній Раді, радників, прес-секретаря та представників президента.

Як стало відомо раніше, Президент України Володимир Зеленський ввів до структури Адміністрації президента посади свого першого помічника і помічників, представника президента у Верховній Раді, радників, прес-секретаря та представників президента.

Як повідомляється на сайті президента, відповідні зміни було внесено його указом №347/2019 від 31 травня до затвердженого указом глави держави від 2 квітня 2010 року Положення про Адміністрацію президента України. Необхідні зміни було внесено і в указ президента від 14 липня 2014 року “Питання адміністрації президента України”.

Раніше з цих посад в структуру АП входили тільки радник і прес-секретар президента.

Після свого повернення з перемовин із главами європейських держав Емманюелем Макроном та Ангелою Меркель, Президент Зеленський провів ряд кадрових призначень, спрямованих на розбудову міжнародних відносин, внутрішньодержавного екномічного зростання, посилення співробітництва з європейським бізнесом, а також із безпековими функціями Адміністрації Президента.

Із власних джерел в Адміністрації стало відомо, що одним із нових призначенців став Сергій Петрович Жданов, юрист, правник, екс-слідчий Генеральної прокуратури України, який займався розслідуваннями кримінальних справ в особливо тяжких злочинах організованих злочинних угрупувань. Сергій Жданов має диплом з відзнакою Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого та великий досвід роботи на керівних посадах.

Справка:

Жданов Сергій Петрович, народився 29 березня 1976 г.р. у м. Первомайськ Харьківскої області.

В 1993 році отримав атестат про середню освіту з відзнакою середньої школи №2. В 10-11 класах продовжив навчання ДОСААФ, де поміж іншого пройшов навчання секретаря-референта, про що отримав відповідний документ. В 1993 році став студентом Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого, вступив до факультету юстиції.

В 1998 році отримав диплом про повну вищу освіту з відзнакою. В 1998 році почав трудовий шлях в якості статора на вакантній посаді помічника прокурора Харківського (нині — Дарницького) району м. Києва. В 1999 році пройшов атестацію та перейшов до транспортної прокуратури м. Києва. З 1999 по 2002 рік, працював в слідчо-оперативній групі при Генеральній прокуратурі України на посаді слідчого, займався розслідуваннями кримінальних справ в особливо тяжких злочинах організованих злочинних угрупувань.

В 2002 році звільнився з прокуратури за власним бажанням за необхідності доглядати за прикутою до ліжка мамою. З 2002 року по теперішній час займається бізнесом, має ряд компаній, що ведуть господарську діяльність у різних сферах.

Липень, 2019 року призначений в режимно-секретний департамент офісу Президента України начальником.

Вільно володіє українською, російською мовами, спілкується іспанською. Одружений 10 років. Виховує дитину. Громадянин України.

Про Redactor

Проверьте также

Рабочие ликвидировали последствия оползня на трассе Киев – Одесса

Подрядчики ликвидировали последствия оползня на участке трассы М-05 Киев – Одесса возле села Троицкое. Об …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *