Домой / Черноморск / ВАСИЛЬ ГУЛЯЄВ: «ДОКИ ГРОМАДИ НЕ БУДУТЬ РОЗПОРЯДЖАТИСЯ ВЛАСНОЮ ЗЕМЛЕЮ, НІЯКОЇ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ У НАС НЕ ВИЙДЕ!»

ВАСИЛЬ ГУЛЯЄВ: «ДОКИ ГРОМАДИ НЕ БУДУТЬ РОЗПОРЯДЖАТИСЯ ВЛАСНОЮ ЗЕМЛЕЮ, НІЯКОЇ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ У НАС НЕ ВИЙДЕ!»

Землі державної власності за межами населених пунктів обов’язково мають бути передані у комунальну власність об’єднаних територіальних громад. І тільки тоді сільські, селищні та міські ради отримають відповідні повноваження із розпорядження такими землями. Про це у своєму виступі у сесійній залі Верховної Ради України заявив народний депутат від партії «Відродження» Василь Гуляєв.

За його словами, нині в країні відбувається звичайний дерибан землі, ще й на законодавчому рівні.

– Ви думаєте, що цю землю отримують люди, які на ній працювали все життя, чи, може, ті, хто утримує підсобне господарство? А може, вона дістається бійцям АТО, яким ми слізно обіцяли виділення землі? Звичайно, ні! Цю землю просто крадуть

у місцевих громад. І сьогодні змінити ситуацію можуть лише депутати, які просто зобов’язані ухвалити пропонований нами законопроект про передачу земель у власність органів місцевого самоврядування. І доки громади не будуть розпоряджатися власною землею, ніякої децентралізації у нас не вийде!

Василь Гуляєв також відзначив, що протягом останнього року не було зроблено жодного кроку, щоб припинити свавілля у земельній сфері. Але тепер, коли до розгляду готовий законопроект No 4355 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням і охороною земель», співавтором якого він є, його необхідно терміново ухвалювати. Нині документ проходить доопрацювання за скороченою процедурою і найближчим часом має бути винесений на голосування парламентаріїв.

Про admin

Проверьте также

Легкоатлет из Черноморска завоевал серебро на крупном международном турнире

Спортсмен из Черноморска Владислав Шепелев стал серебряным призером международной матчевой встречи (U-20) по легкой атлетике …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *