Домой / Новости / Якщо кримінальна ситуація в Одесі найближчим часом не зміниться, то змінимо там всіх, – Зеленський

Якщо кримінальна ситуація в Одесі найближчим часом не зміниться, то змінимо там всіх, – Зеленський

 

Президент Володимир Зеленський під час сьогоднішнього прес-марафону висловив свою думку стосовно мера Одеси Геннадія Труханова.

Так, на питання журналістів, як він оцінює роботу мера на цій посаді він відповів, що ситуація, яка склалася під час каденції Труханова в Одесі дуже непроста, яка потребує ретельного розслідування.

Президент зазначив, що не раз мав розмову з міським головою щодо нападів на громадських активістів в Одесі, до яких, за чутками, він причетний. Однак, доказів цього факту досі не має ні в кого. До прикладу Зеленський привів дуже непросту справу одеського активіста Сергія Стерненка, а також зазначив, що саме на Стерненка мер Одеси нещодавно скаржився.

“Я йому казав – закінчуйте неприпустимо переслідувати громадськість, на що Труханов наголошує, що це все розмови, але доказів цього немає. Погодьтеся, повинно ж мати хоч якісь докази… До того ж, Труханов скаржився на Стерненка. Ми же знаємо, що Стерненко вбив людину, це ж відкртьа інформація. Там дуже складна історія, він вижив, на нього теж до цього момента були напади. Ситуація складна, неправильна, непроста та кримінальна”, – зазначив Зеленський.

Стосовно цього, Президент розповів, що ситуацію в Одесі може змінити тільки повне перезавантаження правоохоронних органів та ретельне розслідування справ.

“Як змінити цю ситуацію. Ми встигли змінити службу безпеки, займаємось перезавантаженням поліції в одеській області. Ви ж знаєте, там є клани. Я знаю про деякі кримінальні кейси і вони розглядаються в правоохоронних органах”.

Відносно питання про стосунки в Трухановим, Зеленський зауважив, що вони давно знайомі, але дружніми іх стосунки точно не назвеш.

“В мене немає жодних з ним стосунків і всі кримінальні справи, які будуть розглядатися, повинні розглядатися за законом. Я нічого, повірте мені, не гальмую, і не  маю ніякого відношення до пана Труханова. Я наполягав, щоби він змінив підхід до Одеси, щоб вони очистили місто від криміналітету. Я не знаю, побачимо ми це найближчім часом чи ні. Якщо не побачимо, будемо робити все, щоби змінити там всіх”, – підсумував Президент.

Про Redactor

Проверьте также

Одесский прокурор и его сообщник, попавшиеся на взятке в 25 тысяч долларов, предстанут перед судом

Следователи направили в суд обвинительное заключение в отношении прокурора одной из местных прокуратур города Одессы …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *