Домой / Одесская область / Журналісти півдня України потребують професійного спорядження

Журналісти півдня України потребують професійного спорядження

Працівники масмедіа в південному регіоні України недостатньо забезпечені спеціальними бронежилетами та касками. Про це повідомив регіональний представник Інституту масової інформації в Одеській області Павло Колотвін.

За його словами, запит на захисне спорядження серед журналістів залишається досить високим. Адже більшість місцевих редакцій не мають жодних спеціалізованих захисних наборів на воєнний період. Проте медійні організації вже розпочали постачати до Одеси необхідне, зокрема наклейки з надписами «Преса», жилетки та інше.

Тим не менш, попри відсутність важливого обмундирування журналісти, в тому числі одеські, протягом останнього місяця активно висвітлюють ситуацію у зонах бойових дій у Миколаївській та Херсонських областях, випадки обстрілів берегової лінії з моря, відвідують передові позиції українських військових, супроводжуючи іноземних колег. Тому професія журналістів стала ще більш небезпечною.

Так, за даними ІМІ, від початку широкомасштабного вторгнення в Україні скоєно 148 злочинів проти представників ЗМІ. Разом з цим, сім журналістів було поранено, шістьох – захоплено або викрадено, п’ятьох – обстріляли, ще п’ятьох – вбито, один – зник без вісті. На Одещині випадків фізично постраждалих працівників масмедіа не зафіксовано.

Також щонайменше 70 редакцій в Україні призупинили роботу.

«В Одеській області є певні сигнали щодо скорочень, зменшення гонорарів журналістів та обмеження роботи через зменшення кількості реклами та фінансові проблеми у інвесторів ЗМІ. Попри труднощі основні медіа продовжують функціонувати», – зазначив Павло Колотвін.

Про admin

Проверьте также

75 билбордов с дорог Одесской области ушло на нужды обороны

За прошедшую неделю подрядные организации Службы автомобильный дорог в Одесской области проводили работы по демонтажу …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *