Домой / Новости / Огляд ситуації на ранок 24 березня 2022 року

Огляд ситуації на ранок 24 березня 2022 року

Місяць тому розпочалося повномасштабне російське вторгнення в Україну, а ранок поточної доби Одеса зустріла з повідомлення про те, що біля узбережжя міста знов зафіксували маневри ворожого флоту. Один з кораблів запустив ракети в бік берегової смуги, проте противник не ризикнув проводити спробу штурму.

«Вражина з ранку трохи намагався нам влаштувати тут невеликий переляк. Не вдалося. Сигнал повітряної тривоги… Ну полякали, ну покрутилися біля нашого берега», – зазначив спікер Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук.

По інформації оперативного командування «Південь», обстановка в Одесі та області контрольована. Вчора вранці близько 7 години на Одещині лунала сирена повітряної тривоги, але системи ППО продовжують виконувати задачі, знищуючі ворожі цілі. Військовослужбовці ЗСУ та інших складових оборони, які залучені до оборони півдня країни вживають заходи з недопущення висадки морського десанту.

В свою чергу, по завершенню середи начальник Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченко відзвітував, що минула доба в Одеській області пройшла спокійно, обстрілів не було. Також він призвав місцевих підприємців поновлювати роботи та нагадав, що Президентом Володимиром Зеленським, Кабінетом Міністрів та Верховною Радою відпрацьовані додаткові податкові стимули для підтримки бізнесу під час війни, які з них вже працюють в Одесі та Одеській області. Один з прикладів – 6500 гривень єПідтримки, яку отримали близько 1,5 мільйони українців.

«Відновлення роботи бізнесу – це важлива запорука економічної стійкості всієї держави та її спроможності ефективно протистояти агресору. Давайте надалі відбудовувати Україну! Кожен на своєму робочому місці. Зараз необхідно, щоб міста і села оживали усюди, де немає бойових дій, де це можливо та безпечно продовжувалось життя. Виходьте на роботу, відкривайте промислові підприємства, магазини, торгівельні заклади, автомайстерні, кав’ярні, кафе, перукарні. Вкрай важливо залучити до роботи максимальну кількість працездатного населення», – сказав Максим Марченко.

Загалом в Україні на поточну добу угруповання Сил оборони продовжує вести оборонну операцію на Східному, Південно-Східному та Північно-Східному напрямках. На жодному із них противнику не вдалося досягти успіху. Угруповання військ стримують противника на зазначених напрямках, проводять стабілізаційну операцію та виконання завдань територіальної оборони.

Що стосується найближчого фронту, то за минулу добу на Таврійському напрямку змін у складі та положенні противника не відзначено, на Південнобузькому – противник продовжує інженерне обладнання позицій.

Про admin

Проверьте также

Огляд ситуації на ранок 8 квітня 2022 року

Розпочався 44-ий день протистояння українського народу російському вторгненню. Ворожа армія продовжує підготовку до наступу на …

Один комментарий

  1. Рашиза – она прежде всего в мозгах. Территории им мало. Вместо того, чтобы навести порядок у себя в стране, лезут к соседям с бредовыми идеями об имперском величии и о мифических притестнениях русского населения и русского языка. Ещё за день до вторжения (24.02.2022) никто бы и не подумал, что русским или русскому языку что-то угрожает в Украине. Никто никого не преследовал! А теперь главная угроза исходит от самой же русско-фашистской путинской империи! Именно из-за глупых действий Путина теперь русских будут ненавидеть во всём мире! Это так он их защитил?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *