Домой / Новости / Огляд ситуації на ранок 27 березня 2022 року

Огляд ситуації на ранок 27 березня 2022 року

Розпочався 32-ий день протистояння українського народу російському воєнному вторгненню. Противник продовжує повномасштабну збройну агресію проти України, завдання якої залишаються не виконаними. Протягом останнього місяця ворог зазнав значних втрат. Незважаючи на це, військово-політичне керівництво не відмовляться від продовження здійснення злочинних дій.

Противник продовжує розвідку вздовж узбережжя Чорного моря, але системи протиповітряної оборони Одещини виконують свої завдання за призначенням. Вчора під ранок в області була здійснена чергова спроба ворожої висадки диверсійно-розвідувальної групи з використанням швидкісних катерів, однак вона виявилась невдалою – ворог отримав гідну відсіч.

Силами оборони України проводяться заходи з оборони пунктів базування, а саме морських портів у Чорноморській операційній зоні.

Вдень з’явилась інформацію про те, що до турецького Босфору прибило одну з російських мін, якими росіяни мінували узбережжя Одеси.

Ніч на 27 березня в Одесі та області пройшла спокійно, хоча й лунали сигнали повітряної тривоги. Українські військові відпрацьовують і відслідковують повітряний простір, адже противник намагається проводити повітряну розвідку. Водночас, як зазначив спікер Одеської ОВА Сергій Братчук, ворог зменшив активну авіаційну роботу, але все-таки залишається високою загроза нанесення артилерійських та ракетний ударів саме з акваторії Чорного моря. При цьому мова йде не тільки про одеське узбережжя, але й інші регіони України.

В цілому на Одещині обстановка стабільна і контрольована. Тому, не маючи жодних успіхів на полі бою, противник дедалі частіше атакує місцевих жителів в інформаційному просторі. Знов є випадки поширення фейків. За минулу добу поширювалась недостовірна новина про те, що нібито за розпорядженням начальника Одеської ОВА Максима Марченка було заміновано Хаджибейську дамбу. Подібні заяви відкрито поширювалися в російських пабліках та телеграм-каналах.

Сам Максим Марченко ввечері додав, що мешканцям Одещини також почали приходити смс-повідомлення зі змістом: «Не оказывайте сопротивления», «Мирный – значит живой», «Сотрудничайте». Він закликав не реагувати на подібні повідомлення.

Про admin

Проверьте также

Огляд ситуації на ранок 8 квітня 2022 року

Розпочався 44-ий день протистояння українського народу російському вторгненню. Ворожа армія продовжує підготовку до наступу на …

Один комментарий

  1. Предлагаю ввести для мужчин в возрасте старше 45 лет официально разрешённую замену воинской службы по мобилизации ежемесячной финансовой помощью армии. В силу возрастных причин уже не те вояки в таком возрасте. Взятки давать как-то унизительно, как и прятаться. Утвердить законодательно ежемесячный (официальный!) платёж в пользу ВСУ, который давал бы право отсрочки по мобилизации на этот месяц. Пока платишь – можешь оставаться дома. Это было бы справедливо.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *