Домой / Одесса / ДБР займеться корупційними діями голови Одеської облради та мера Ізмаїлу, – ЗМІ

ДБР займеться корупційними діями голови Одеської облради та мера Ізмаїлу, – ЗМІ

Державне бюро розслідувань внесло дані до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань стосовно голови Одеської обласної ради Анатолія Урбанського за фактами привласнення коштів державного бюджету на суму понад 500 мільйонів гривень.

БР перевірить, чи була попередня влада поінформована про такі масштабні розкрадання і чи могла мати корупційний відсоток від незаконних махінацій. У документі, який опинився у розпорядженні ЗМІ, йдеться про те, що стосовно Анатолія Урбанського розпочато досудове розслідування за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 КК України.

Приводом для початку кримінального провадження щодо Анатолія Урбанського стали заяви ГО “Комітет з питань захисту прав потерпілих від злочинів” і ГО “Час народу”.

У своїх зверненнях активісти громадських організацій наводять, на їхню думку, кілька прикладів розкрадання бюджетних коштів на суму понад 464 800 600 гривень, а взагалі ж заявляють про розкрадання понад 660 млн гривень Урбанським, а також мером Ізмаїла Андрієм Абрамченком.

У заяві, яку прийняла ДБР, навели приклади розкрадання грошових коштів. Так, за даними громадських діячив, кошти бюджету Одеської обласної ради по кілька разів виділялися на ремонт садочків та доріг, але ремонти так і не проводилися.

 

Про Redactor

Проверьте также

В Одессе часть жителей Большого Фонтана 17 января на целый день останутся без воды

Отключение воды запланировано 17 января в районе 13-16 станции Большого Фонтана в Одессе. Об этом …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *