Домой / Черноморск / НА ПОРОЗІ ДОРОСЛОГО ЖИТТЯ
Нарешті виснажливе ЗНО позаду, а отже, без жодних докорів сумління можу думати про щось інше, окрім питань про суфікси, префікси чи синтаксичні конструкції, про державний устрій Німеччини, національно-визвольну війну під проводом Б. Хмельницького чи риси епохи «відлиги».

НА ПОРОЗІ ДОРОСЛОГО ЖИТТЯ

Нарешті виснажливе ЗНО позаду, а отже, без жодних докорів сумління можу думати про щось інше, окрім питань про суфікси, префікси чи синтаксичні конструкції, про державний устрій Німеччини, національно-визвольну війну під проводом Б. Хмельницького чи риси епохи «відлиги».

Тепер маю час відпочити та згадати один із найчарівніших днів – випускний! Мій ранок 30 червня, як, напевно, і ранок кожної випускниці, був дуже насиченим, адже потрібно було якнайкраще підготуватися до відповідального вечора. І ось, наче за порухом чарівної палички, вчорашня гімназистка перетворилася на принцесу.

А далі все й справді було ніби в казці: так швидко одна яскрава картинка змінювалася на іншу. Ось – спільне фото всього класу, на якому ми схожі на голлівудських акторів, такі гарні та стильні. І саме тоді, напевно, кожен із нас усвідомив: ось і все, ми вже не школярі, а майже дорослі люди.

Вручення атестатів випускникам гімназії відбувалося в Палаці культури. Зі сцени лунали вітання директора Л.Ф. Антонової, завучів, класних керівників, батьків і почесних гостей. На свято до гімназистів завітали заступник міського голови С.О. Білюк, завідувач міського методичного кабінету Л.Г. Адаменко і духовний наставник нашої aльма матер отець Михаїл. Приємною несподіванкою стала поява в залі народного депутата України В.О. Гуляєва, який ніколи не приходить у гості без подарунків. Випускний вечір не став винятком: медалісти, яким 30 травня, на жаль, не вручили заслужені нагороди про відмінне закінчення школи з причин, незалежних від міста, отримали посвідчення медалістів та патріотичні значки. Особисто від себе хочу подякувати В.О.Гуляєву та депутатській групі «Відродження» за ще один сюрприз – вручення мені посвідчення на отримання стипендії строком на один рік навчання у виші. Такі ініціативи є гарним стимулом для розвитку і,безперечно, надзвичайно потрібні талановитій молоді, яка таким чином матиме змогу впевненіше почуватися в статусі студента.

Того вечора лунали  слова, які  нікого не залишали байдужими. Про це свідчили і вдячні посмішки випускників, і сльози розчулення…

Та з урочистостей у Палаці культури свято лише розпочалося. Найцікавіше було попереду. Колона святково вбраних випускників з усіх шкіл Іллічівська у супроводі оркестру та овацій перехожих рушила містом до імпровізованої сцени, яку влаштували біля сходів у Приморському парку. Усі присутні були вражені чаруючою панорамою, що відкривалася погляду. Промені призахідного сонця осявали медалістів позолотою. Цього року Іллічівськ вітав 42 медалістів-випускників, талановитих і розумних юнаків та дівчат, які неодмінно прославлять рідне місто на всю Україну чи навіть світ. Хоча трьом випускницям уже вдалося це зробити, увійшовши до п’ятірки кращих учнів за результатами ЗНО з української мови та літератури (А. Давидюк, Г. Вахтіна, О. Друмова). Про кожного з медалістів ведучі вечора сказали багато гарних слів, підкреслюючи непересічні досягнення учнів міста.

Надзвичайно зворушливим було завершення урочистої частини вечора – останній вальс у виконанні випускників. А повітряні кульки, що злетіли у вечірнє небо, стали своєрідним символом юнацьких мрій і сподівань на щасливе майбутнє… Попереду ж була випускна ніч та зустріч світанку. Перші промінці сонця, що прослизнули морською гладдю, засвідчили початок нового дня, нового життєвого етапу.

Галина ВАХТІНА.

Про admin

Проверьте также

В Черноморске полиция расследует факт загрязнения моря нефтепродуктами

В Черноморске полицейские расследуют факт загрязнения моря нефтепродуктами. Об этом сообщили в отделе коммуникации полиции …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *