Домой / Новости / Одеса або Чорноморськ? Переваги малого міста для відпочинку

Одеса або Чорноморськ? Переваги малого міста для відпочинку

Відпочинок на Чорноморському узбережжі завжди приваблює туристів як з усієї України, так і з країн-сусідів. Але що вибрати? Велику і різноманітну Одесу або чарівний Чорноморськ? Вивчаємо переваги обох варіантів та визначаємось!

Чим цікавий Чорноморськ?

У Чорноморську не дуже багато видатних місць для екскурсій, проте саме місто виглядає надзвичайно! Зелені зони, гарні вулиці та, що дуже важливо, море у близькій досяжності. Всього 15 хвилин — і ви опинитесь на пляжі, у якій би точці міста не зупинились. До речі, якщо ви виберете місцем відпочинку Чорноморськ житло зможете знайти тут швидко та недорого. Допомогти в цьому може сервіс OLX, де серед багатьох оголошень ви знайдете собі саме те, що потрібно.

Серед інших переваг Чорноморська:

  • велика кількість кафе та ресторанів зі смачною та не дуже дорогою їжею;
  • чисті та великі пляжі, деякі з яких щороку відмічаються блакитним прапором;
  • невелика кількість відпочивальників та низькі ціни.

Звісно, якщо ви полюбляєте шумні вечірки, тут вам може бути трохи сумно. Але варто пам’ятати, що буквально за пів години ви зможете доїхати до гамірної Одеси та відірватись там на повну.

Відпочинок в Одесі

Щодо Одеси, то про це місто можна говорити дуже довго. Унікальна історія, велика кількість визначних місць, безліч варіантів екскурсій та різноманіття нічних клубів. Якщо вам хочеться дізнатися багато про Одесу й активно відпочити, обов’язково завітайте до міста. Адже тут є все: починаючи від дитячих розважальних центрів і закінчуючи одним з найбільших в Україні аквапарком та парком різноманітних атракціонів.

Проте, якщо ви хочете саме полежати на пляжах та скупатися у морі, розраховуйте на те, що вам доведеться витратити чимало грошей. По-перше, житло тут недешеве. По-друге, пляжів, де можна вільно полежати на піску, не сплачуючи додаткові послуги, залишилось небагато.

Тож вибирайте, що вам до смаку, орієнтуйтесь на свій бюджет і відпочивайте із задоволенням!

Про Redactor

Проверьте также

Огляд ситуації на ранок 8 квітня 2022 року

Розпочався 44-ий день протистояння українського народу російському вторгненню. Ворожа армія продовжує підготовку до наступу на …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *