Строка новостей
Домой / Новости / Одеські топ-посадовці відповідальні за терор місцевих активістів, — Луценко

Одеські топ-посадовці відповідальні за терор місцевих активістів, — Луценко

Позиція одеської влади та місцевих правоохоронних органів щодо нападів на громадських активістів дуже слабка.

Про це на своїй сторінці у Facebook заявив народний депутат Ігор Луценко за підсумками засідання Тимчасової слідчої комісії щодо вбивства активістки Катерина Гандзюк.

За його словами, місцева влада щодо нападів на громадських активістів в Одесі заявила, що ці активісти куплені.

«Знаєте, яка відповідь на факт серії нападів на громадських активістів, через які просто чудом дехто з них не загинув (у Михайлика стріляли, на Козьму та Кузаконя наїжджали вантажівкою)? Відповідь наступна – так вони ж куплені! При цьому ні місцеве самоврядування, ні силовики не заперечують – дійсно, розгул забудовницького варварства і беззаконня, дійсно, ця брудна хвиля накрила Одесу і руйнує місто. Але у них тупо, тупо немає повноважень!», — дописує депутат.

Крім того, він додав, що місцева влада не називає фактів, котрі б свідчили про те, що деяких громадських активістів фінансують конкуренти чинних забудовників, які контролюють Одесу.

«Ці пояснення одеської влади пояснюють лише те, що якщо не прямо, то опосередковано вони, місцеві топ-посадовці, відповідальні за терор. Як мінімум – тим, що вважають його нормальним, бо, бачте, жертви цього терору куплені», — заявив Луценко.

Про admin

Проверьте также

Новая специальность в Институте права, экономики и международных отношений — гостинично-ресторанное дело!

Новая специальность в Институте права, экономики и международных отношений -гостинично-ресторанное дело! Студенты специальности «Гостинично-ресторанное дело» …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *