Домой / Новости / Огляд ситуації на ранок 22 березня 2022 року

Огляд ситуації на ранок 22 березня 2022 року

Триває 27-а доба протистояння російському воєнному вторгненню. Суттєвих змін в положенні та характері дій сил оборони протягом останньої доби не відзначено. Проте, ЗСУ та інші складові Сил оборони продовжували завдавати удари по угрупованнях військ ворога, який намагався утримати захоплені рубежі та досягли успіху на окремих напрямках.

За інформацією Генштабу ЗСУ, за попередню добу українською армією було уражено понад 9 повітряних цілей ворога. Це 1 літак, 6 БПЛА та 2 вертольоти, кількість збитих ракет уточняється.

Крім того, авіація завдавала нищівних ударів по скупченнях техніки та живої сили противника, вела повітряні бої і здійснювала перехоплення повітряних цілей. Відзначено більш активні дії авіації ворога за останню добу.

Ворожі війська продовжують проводити агресивну пропагандистську роботу про необхідність прийняття участі у війні з Україною з особовим складом збройних сил республіки Білорусь.

На найближчому до Одеси фронті, а саме на Миколаївському напрямку, внаслідок контратаки підрозділів ЗСУ, противник змушений відступити на невигідні рубежі. На Південнобузькому напрямку ворожа армія перейшла до оборонних дій, здійснює заходи з відновлення боєздатності, намагається відновлювати пошкоджену броньовану техніку.

Тим часом, на Одещині продовжується ліквідація наслідків ворожих обстрілів корабельної артилерії, що відбувся напередодні.

Про admin

Проверьте также

75 билбордов с дорог Одесской области ушло на нужды обороны

За прошедшую неделю подрядные организации Службы автомобильный дорог в Одесской области проводили работы по демонтажу …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *