Домой / Новости / Огляд ситуації на ранок 29 березня 2022 року

Огляд ситуації на ранок 29 березня 2022 року

Розпочався 34-ий день протистояння українського народу російському вторгненню. Угруповання Сил оборони продовжує ведення оборонної операції на Східному, Південно-Східному та Північно-Східному напрямках. На всіх них Збройні Сили України успішно стримують противника, а на окремих напрямках здійснюють успішні контратаки.

Ворог підступно завдаває ракетно-бомбових ударів, намагаючись повністю знищити інфраструктуру та житлові квартали українських міст. Концентрується на сховищах пального,  з метою ускладнення логістичного забезпечення та створення умов гуманітарної кризи.

На Одещині ситуація контрольована та стабільна. Протягом минулої доби декілька разів лунали сигнали повітряної тривоги. За інформацією спікера Одеської ОВА Сергія Братчука, незважаючи на те, що ворога відкинули суходолом на десяткі кілометрів, агрессор не відступив від Одеси – продовжує здійснювати спроби повітряної розвідки, перегрупування кораблів та інші дії. Крім того, намагаються просуватися на територію регіону диверсійні групи, однак українські захисники проводять вдалу контрдиверсійну роботу.

Спікер також попередив бути вкрай уважними та не нехтувати попередженнями на пляжах Одещини. Адже минулої доби двоє місцевих мешканців проігнорували попередження та спеціальне огородження, виїхали на автівці на заміновану територію й підірвалися. Наразі обставини трагедії встановлюються. За попередніми даними, одна людина внаслідок підриву міни загинула.

В оперативному командуванні «Південь» знов нагадали, що в умовах воєнного стану чорноморське узбережжя – не місце для відпочинку, а можливий плацдарм для висадки ворожого десанту.

Крім того, вже друга морська міна ворога дісталася берегів сусідніх країн. ВМС Румунії знешкодили небезпечну знахідку, яка дрейфувала в акваторії Чорного моря. Нагадаємо, раніше турецькі сапери знешкодили ще одну міну біля міста Ігнеада, що неподалік кордону з Болгарією.

Тим не менш, на Одещині трохи послабили обмеження. За розпорядженням начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, відсьогодні комендантська година на території Одеси та області з 21:00 до 06:00. У зазначені години забороняється перебування людей на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень.

Про admin

Проверьте также

Огляд ситуації на ранок 8 квітня 2022 року

Розпочався 44-ий день протистояння українського народу російському вторгненню. Ворожа армія продовжує підготовку до наступу на …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *