Домой / Новости / Огляд ситуації на ранок 31 березня 2022 року

Огляд ситуації на ранок 31 березня 2022 року

Розпочався 36-ий день протистояння українського народу російському вторгненню.  Зберігається загроза застосування ракетного озброєння по об’єктах оборонно-промислового комплексу та логістичної інфраструктури України, в тому числі Одесі та області. В акваторії Чорного моря перебувають кораблі, оснащені крилатими ракетами морського базування «Калібр». У військово-морській базі Севастополь завершено поповнення боєкомплекту КРМБ типу «Калібр» на фрегаті «Адмірал Макаров».

Як роз’яснив спікер Одеської ОВА Сергій Братчук, ця ракета має завчасно запрограмовану локацію, летить зі швидкістю понад 800 кілометрів на годину й може змінювати траєкторію руху кілька разів. Через це сигнали повітряної тривоги лунають по всій території країни. Втім, українські військові спеціалісти постійно працюють над забезпеченням безпеки в регіонах.

Триває переміщення на територію України додаткових ворожих підрозділів для участі у війні. За наявними даними Генштабу ЗСУ, у пунктах постійної дислокації військових частин та підрозділів Східного воєнного округу залишились в переважній більшості  військовослужбовці строкової служби, що свідчить про вичерпання можливостей з формування додаткових підрозділів.

Угруповання Сил оборони продовжує ведення оборонної операції на Східному, Південно-Східному та Північно-Східному напрямках. На всіх напрямках Збройні Сили України успішно стримують противника, на окремих – здійснюють успішні контратаки.

За словами начальника Одеської ОВА Максима Марченко, минулої доби в Одеській області було спокійно, без обстрілів, але ворожі кораблі продовжують маневрувати у водах Чорного моря, а у Миколаївській області відбувалися напружені бої – українські військові гідно дають відсіч ворогу.

«Тим часом, ми зміцнюємо оборону Одещині, щоб не залишити окупанту жодних шансів», додав він, зазначивши, що 30 березня провів відеоконференцію з міжнародними партнерами, де говорили надання допомоги у вигляді засобів індивідуального захисту, продуктів тривалого зберігання та медикаментів, а також логістичні шляхи для отримання цієї допомоги.

На сьогодні в Одесі і області ЗСУ об’явили про проведення навчальних стрільб в морі з різних видів зброї, в тому числі великокаліберної.

Про admin

Проверьте также

Огляд ситуації на ранок 8 квітня 2022 року

Розпочався 44-ий день протистояння українського народу російському вторгненню. Ворожа армія продовжує підготовку до наступу на …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *