Домой / Новости / Огляд ситуації на ранок 5 квітня 2022 року

Огляд ситуації на ранок 5 квітня 2022 року

Розпочався 41-ий день супротиву повномасштабному ворожому російському вторгненню в Україні. Збройні Сили продовжують тримати оборону, а у разі переходять в контрнаступ. Окупаційні війська продовжують зазнавати втрат. Мають великі проблеми з комплектуванням бойових підрозділів та підрозділів забезпечення. Особовий склад противника деморалізований, що призвело до збільшення кількості випадків  дезертирства та відмов військовослужбовців збройних сил російської федерації брати участь у війні на території України.

В Одеській області противник знов розпочав активно проводити повітряну розвідку з метою визначення нових цілей для ракетних ударів, але завдяки роботі ППО ворожі безпілотники вдається збивати.

За словами спікера Одеської ОВА Сергія Братчука, крім цього, ворожа армія готує чергові інформаційно-психологічні операції, тому можливе розповсюдження нових фейкових повідомлень у регіоні.

Що стосується минулої доби, то начальник Одеської ОВА Максим Марченко підтвердив, що минулої ночі противник здійснив по області ракетний удар двома ракетами берегового комплексу «Бастіон», внаслідок чого пошкоджено один з об’єктів інфраструктури. Постраждалих немає.

Також він високо оцінив роботу працівників ГСЧС за оперативне усунення наслідків ворожих обстрілів.

На боці української сторони й погодні умови. Протягом минулої доби завдяки шторму до 4 балів в акваторії Чорного моря діяльність корабельного угруповання противника була знижена.

Про admin

Проверьте также

Огляд ситуації на ранок 8 квітня 2022 року

Розпочався 44-ий день протистояння українського народу російському вторгненню. Ворожа армія продовжує підготовку до наступу на …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *