Домой / Одесса / Росія “забанила” Труханова та 10 нардепів від Одещини

Росія “забанила” Труханова та 10 нардепів від Одещини

Уряд Російської Федерації поновив перелік особ, стосовно яких вводяться санкції.

Нові імена до переліку внесли сьогодні, 25 грудня, повідомляє Depo.Одеса.

Згідно з постановою “Про внесення змін до постанови від 1 листопада 2018 р. №1300”, серед найвідоміших одеситів до переліку потрапили мер Одеси Геннадій Труханов, народний депутат України від “БПП” Дмитро Голубов, та бізнесмен Володимир Галантерник. Зазначимо, що ім’я останнього у ЗМІ часто пов’язують з одеським міським головою. Самого мера Геннадія Труханова неодноразово журналісти та громадські діячі звунувачували у тому, що він має російський паспорт, проте він це заперечував. Щодо Дмитра Голубова, то нардеп виступив поручителем, коли міському голові Одеси обирали запобіжний захід через підозру у розтраті бюджетних коштів у великих розмірах.

Також до переліку входять нардепи від Одещини Геннадій Чекіта, Павло Унгурян, Сергій Фаєрмарк, Олексій Гончаренко, Євген Дейдей, Іван Фурсін, Олександр Пресман, Едуард Матвійчук, Леонід Клімов. Окрім того, санкції ввели проти ще декілька видатних уродженців Одеської області.

Нагадаємо, раніше у перелік потрапили народні депутати України, які представляють у парламенті одеський регіон, та ще декілька уродженців Одеси.


Про admin

Проверьте также

В селе Ильичанка владельцы незаконных гаражей пытаются давить на власти ОТГ

Нанимают титушек.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *