Домой / Новости / Сім’я екс -генпрокурора Юрія Луценко покриває рейдерів

Сім’я екс -генпрокурора Юрія Луценко покриває рейдерів

В Одесі відбулася спроба силового захоплення парку атракціонів COLORITO. Друг сім’ї Луценко – Юрій Трояк з десятком чоловіків спортивної зовнішності повибивали двері офісного приміщення та позламували сейфи намагаючись знайти документи на право власності , щоб потім відібрати законний бізнес.

Юрій Михайлович Трояк досить одіозна особистість -чоловік є керівником та засноником такої собі силової структури “СОКІЛ- АЛЬФА” котра нібито надає послуги в охоронному бізнесі. Насправді ж ця організація була створена лише для того аби тиснути на бізнес з метою нав’язування своєї так би мовити криші.

Він є також керівником і засновником ще в п’яти компаніях:

– ТОВ “ГРУПА КОМПАНІЙ БІОУКРЕНЕРГО”

– ТОВ “БЕТОН-СЕРВІС” (керівник)

– “ОЙЛ РЕФАЙНЕРІ ГРУП” (керівник)

– ТОВ “АРЕНСОН ЮКРЕЙН” (керівник)

І ця людина, під виглядом здобувача роботи, прийшла в червні минулого року влаштовуватися на роботу управляючим в парк атракціонів Колорiто. Заклад та самих власників в той час охороняла саме його охоронна фірма «СОКІЛ АЛЬФА», працівники якої й порекомендували Трояка … як свого знайомого (!).

Ось така нехитра схема – охоронці-наводчики.

І тут почалося. По всіх філіях Колорiто почалися безпідставні перевірки фіскальної служби. Виникли проблеми з криміналом і з адміністрацією парку …
Трояк пропонує віддати частину бізнесу сім’ї Луценко, з якими він знайомий особисто багато років … інакше вас просто прикриють. Коротше – діліться, інакше нескінченних перевірок вам не уникнути. Трояк запевнив, що він це може влаштувати без жодних проблем так як він діє не від себе особисто, а за вказівкою самого генпрокурора Юлія Віталійовича Луценко.


Під тиском продажних правоохоронців бізнесмени були змушені погодилися на умови Юрія Трояка. Половину доходів у підприємців раз на місяць просто відбирали та передавали особисто сім’ї Луценко. Почуття вседозволеності та безкарності настільки затьмарили розум вимагачів, що на одну з таких зустрічей по відбиранню грошей прийшла особисто дружина Сергія Луценко рідного брата екс прокурора країни Аліна Луценко.

Кожного місяця підприємці повинні були віддавати половину своїх доходів і лише тому, щоб Юрій Трояк не спустив на їх бізнес прокурорських псів Юрія Луценка. Його схема працювала б й надалі однак генеральний прокурор подав у відставку і Трояк усвідомив, що без свого покровителя він вже не зможе вимагати з підприємців данину. Він почав погрожувати підприємцям ще більш жорстко, говорив, що у Луценка ще багато зв’язків. Погрожував, також називаючи імена кримінальних авторитетів Одеси.

Але в день відставки генпрокурора бізнесмени оголосили бандитам, що не бажають їх більше знати. Вони відправили листи на ел.адресу Сергію Луценку та його «смотрящому» Трояку. Вони пропонували залишити їх в спокої, щоб ті пішли з тим, чим прийшли. Але нi. Реакція Трояка була зворотна – він спробував взяти філію Колорiто у парку Горького силою. Благо, у нього цілий взвод озброєних людей.

Хто дав йому санкцію вибивати двері в приміщення, висвердлювати замки в сейфах вже також відомо такий собі Сурен Хачатурович.


Сурен Хачатурович негласний «смотрящий» над цілим парком Горькогов місті Одеса. Він особисто збирає з усіх закладів котрі розташовані на території парку данину  – величезні гроші !!!  Юрій Трояк така собі силова структура котра й вибиває ці гроші для Сурена Хачатуровича про це він особисто заявив. Прийшов на територію саме за вказівкою Сурена аби вибити гроші з бізнесу.

Для подібних дій навіть поліції потрібен ордер, а тут кармана охоронна фірма читинь своє правосуддя. Хто видає їм ліцензії охоронців та дозволи на носіння зброї? Зрештою, це ж не промисловий об’єкт, це парк атракціонів – кругом діти! І це все білим днем!

Власниця луна-парку Колорiто Інна Качанова та весь колектив вимагають правового втручання та не упередженого розслідування, а це можливо лише якщо дану справу візьме на контроль новий генеральний Руслан Рябошапка, та особисто президент Володимир Зеленський.

Про Redactor

Проверьте также

Огляд ситуації на ранок 8 квітня 2022 року

Розпочався 44-ий день протистояння українського народу російському вторгненню. Ворожа армія продовжує підготовку до наступу на …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *