Строка новостей
Домой / Новости / Сім’я екс -генпрокурора Юрія Луценко покриває рейдерів

Сім’я екс -генпрокурора Юрія Луценко покриває рейдерів

В Одесі відбулася спроба силового захоплення парку атракціонів COLORITO. Друг сім’ї Луценко – Юрій Трояк з десятком чоловіків спортивної зовнішності повибивали двері офісного приміщення та позламували сейфи намагаючись знайти документи на право власності , щоб потім відібрати законний бізнес.

Юрій Михайлович Трояк досить одіозна особистість -чоловік є керівником та засноником такої собі силової структури “СОКІЛ- АЛЬФА” котра нібито надає послуги в охоронному бізнесі. Насправді ж ця організація була створена лише для того аби тиснути на бізнес з метою нав’язування своєї так би мовити криші.

Він є також керівником і засновником ще в п’яти компаніях:

– ТОВ “ГРУПА КОМПАНІЙ БІОУКРЕНЕРГО”

– ТОВ “БЕТОН-СЕРВІС” (керівник)

– “ОЙЛ РЕФАЙНЕРІ ГРУП” (керівник)

– ТОВ “АРЕНСОН ЮКРЕЙН” (керівник)

І ця людина, під виглядом здобувача роботи, прийшла в червні минулого року влаштовуватися на роботу управляючим в парк атракціонів Колорiто. Заклад та самих власників в той час охороняла саме його охоронна фірма «СОКІЛ АЛЬФА», працівники якої й порекомендували Трояка … як свого знайомого (!).

Ось така нехитра схема – охоронці-наводчики.

І тут почалося. По всіх філіях Колорiто почалися безпідставні перевірки фіскальної служби. Виникли проблеми з криміналом і з адміністрацією парку …
Трояк пропонує віддати частину бізнесу сім’ї Луценко, з якими він знайомий особисто багато років … інакше вас просто прикриють. Коротше – діліться, інакше нескінченних перевірок вам не уникнути. Трояк запевнив, що він це може влаштувати без жодних проблем так як він діє не від себе особисто, а за вказівкою самого генпрокурора Юлія Віталійовича Луценко.


Під тиском продажних правоохоронців бізнесмени були змушені погодилися на умови Юрія Трояка. Половину доходів у підприємців раз на місяць просто відбирали та передавали особисто сім’ї Луценко. Почуття вседозволеності та безкарності настільки затьмарили розум вимагачів, що на одну з таких зустрічей по відбиранню грошей прийшла особисто дружина Сергія Луценко рідного брата екс прокурора країни Аліна Луценко.

Кожного місяця підприємці повинні були віддавати половину своїх доходів і лише тому, щоб Юрій Трояк не спустив на їх бізнес прокурорських псів Юрія Луценка. Його схема працювала б й надалі однак генеральний прокурор подав у відставку і Трояк усвідомив, що без свого покровителя він вже не зможе вимагати з підприємців данину. Він почав погрожувати підприємцям ще більш жорстко, говорив, що у Луценка ще багато зв’язків. Погрожував, також називаючи імена кримінальних авторитетів Одеси.

Але в день відставки генпрокурора бізнесмени оголосили бандитам, що не бажають їх більше знати. Вони відправили листи на ел.адресу Сергію Луценку та його «смотрящому» Трояку. Вони пропонували залишити їх в спокої, щоб ті пішли з тим, чим прийшли. Але нi. Реакція Трояка була зворотна – він спробував взяти філію Колорiто у парку Горького силою. Благо, у нього цілий взвод озброєних людей.

Хто дав йому санкцію вибивати двері в приміщення, висвердлювати замки в сейфах вже також відомо такий собі Сурен Хачатурович.


Сурен Хачатурович негласний «смотрящий» над цілим парком Горькогов місті Одеса. Він особисто збирає з усіх закладів котрі розташовані на території парку данину  – величезні гроші !!!  Юрій Трояк така собі силова структура котра й вибиває ці гроші для Сурена Хачатуровича про це він особисто заявив. Прийшов на територію саме за вказівкою Сурена аби вибити гроші з бізнесу.

Для подібних дій навіть поліції потрібен ордер, а тут кармана охоронна фірма читинь своє правосуддя. Хто видає їм ліцензії охоронців та дозволи на носіння зброї? Зрештою, це ж не промисловий об’єкт, це парк атракціонів – кругом діти! І це все білим днем!

Власниця луна-парку Колорiто Інна Качанова та весь колектив вимагають правового втручання та не упередженого розслідування, а це можливо лише якщо дану справу візьме на контроль новий генеральний Руслан Рябошапка, та особисто президент Володимир Зеленський.

Про Redactor

Проверьте также

Верховная Рада приняла закон, который разгрузит Высший антикоррупционный суд

18 сентября Верховная Рада приняла закон, который должен разгрузить Высший антикоррупционный суд. Верховна Рада приняла …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *