Домой / Одесса / В ОДЕСІ ГОВОРИЛИ ПРО ЖИТЛОВІ ПЕРСПЕКТИВИ

В ОДЕСІ ГОВОРИЛИ ПРО ЖИТЛОВІ ПЕРСПЕКТИВИ

Голова облдержадміністрації Максим Степанов взяв участь у нараді разом з головою Одеської обласної ради Анатолієм Урбанським, представниками місцевого самоврядування міст Одеси, Білгород-Дністровського, Чорноморська, Южного, громадських організацій учасників АТО, Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на тему: «Перспективи розвитку державних та місцевих житлових програм в Одеській області».

Під час наради директор Одеського регіонального управління Держмолодьжитла Олег Аністратенко презентував проект Комплексної соціально-економічної програми забезпечення громадян житлом в Одеській області на 2017-2021 роки.

Було поінформовано, що проблема із житловим забезпеченням громадян впливає на еміграцію молоді за кордон з метою поліпшити свої житлові умови. Завдяки реалізації державних програм, джерелами фінансування яких виступають державний і місцевий бюджети, у громадян з’явиться можливість придбати житло, заплативши 70 % вартості з власних коштів.

Максим Степанов запропонував учасникам заходу передати програму на доопрацювання Департаменту інфраструктури та житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації, щоб потім винести на розгляд депутатської комісії та сесії Одеської обласної ради.

«Є державні програми, які не завжди використовуються. На прикладі позитивного досвіду інших міст України будемо розробляти основні напрямки діяльності та докладати максимум зусиль, щоб громадяни Одеської області, які стоять на квартирному обліку, були забезпечені житлом», – зазначив Максим Степанов.

Про admin

Проверьте также

Труханов: на улицах Одессы должно быть светло и безопасно

До конца следующего года новой системой наружного освещения планируется охватить все дворы и магистрали города …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *