Домой / Новости / В Одесі відбулася звітно-виборча конференція ветеранів-прикордонників

В Одесі відбулася звітно-виборча конференція ветеранів-прикордонників

28 листопада в рамках роботи Всеукраїнської організації ветеранів-прикордонників України в Одесі пройшла звітно-виборча конференція ветеранської організації Південного регіонального управління Держприкордонслужби.

Конференція відбулася з метою обрання Голови ветеранської організації регіонального управління та його заступника й проходила у режимі відео-селектору, аби до неї могли приєднатися як керівництво Всеукраїнської організації ветеранів- прикордонників України, так і члени ветеранських організацій з усіх прикордонних загонів, що структурно входять до Південного регіонального управління. Також в Одесі в роботі конференції взяв участь заступник Голови ветеранської організації Держприкордонслужби полковник у відставці Володимир Козловський.

На початку заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих прикордонників. Після цього за дорученням начальника Південного регіонального управління полковника Сергія Мула до присутніх звернувся його перший заступник – начальник штабу полковник Олександр Рибак, який привітав ветеранів, побажав їм міцного здоров’я та запевнив, що керівництво управління й надалі буде продовжувати роботу щодо співпраці з ветеранською організацію та спільного національно-патріотичного виховання молоді.

Згодом слово мав Голова ветеранської організації Південного регіонального управління полковник запасу Ігор Дадерко, який також привітав усіх присутніх та прозвітував про роботу ради організації за останні роки.

За словами Ігоря Дадерка ветеранською організацією, яка налічує майже 1250 чоловік, щороку проводиться чимала робота, яка спрямована як на самих ветеранів, так і на діючих охоронців кордону. Зокрема це представництво й захист законних інтересів членів організації у державних та громадських органах, підтримання зв’язків з благодійними, підприємницькими й іншими організаціями з метою розв’язання проблем ветеранів. Рада ветеранської організації регіонального управління уважно стежить за станом пенсійного забезпечення пенсіонерів- прикордонників, взаємодіючи з Пенсійним фондом та вирішуючи питання щодо нарахувань та перерахувань військових пенсій. Також організація забезпечує активну участь ветеранів у пропагуванні прикордонних традицій та національно патріотичному вихованні персоналу регіонального управління та цивільної молоді.

Зокрема він зазначив: “Керівництво Південного регіонального управління надає належну увагу роботі нашої організації, постійно придивляється до роботи первинних ветеранських організацій, регулярно проводить зустрічі з ветеранами й
сприяє організаційному згуртуванню їхніх рядів. Від імені усіх ветеранів організації хочу виразити велику подяку керівництву регіонального управління та прикордонних загонів за увагу до нас, всебічну підтримку та допомогу”.

У ході конференції у формі діалогу були обговорені поточні питання, які потребують першочергового вирішення, плани та пропозиції на майбутнє тощо.

Також за результатами проведення звітно-виборчої конференції Головою ветеранської організації Південного регіонального управління було знову, вже втретє, обрано полковника запасу Ігоря Дадерко. Заступником Голови присутні обрали полковника у відставці Почесного прикордонника Білгород-Дністровського прикордонного загону Миколу Воронкова.

 

Разом з тим за багаторічну службу, сумлінне ставлення до виконання обов’язків та популяризацію прикордонної служби у суспільстві полковник Олександр Рибак вручив Миколі Воронкову Почесну відзнаку начальна Південного регіонального
управління Держприкордонслужби. Й такі ж нагороди були почесно вручені майору у відставці Борису Чемерку та старшому прапорщику у відставці Миколі Сергієнку – з ветеранської організації Одеського прикордонного загону безпосередньо у
загоні.

Наприкінці зустрічі ветерани відвідали музей Південного регіонального управління, де вкотре згадали його історію та роки своєї служби.

Про Redactor

Проверьте также

В Одесскую область завезли опасную курятину

Госпродпотребслужба предупредила об опасности появления в Одесской области зараженного сальмонеллой куриного мяса из Польши.  Отмечается, …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *