Домой / Одесса / Якби український президент мав такі повноваження, як німецький, я б проголосував за Зеленського – Кравчук

Якби український президент мав такі повноваження, як німецький, я б проголосував за Зеленського – Кравчук

Перший президент України Леонід Кравчук розповів, що на майбутніх виборах президента України проголосує за того кандидата, за якого виступає більше українців.

“Моя позиція… полягає в тому, що я завжди слухаю і поважаю свій народ. Тому абсолютно точно: я підтримую того кандидата, за якого виступає більше українців. А сьогодні найбільше українців підтримують Юлію Володимирівну Тимошенко. На другому місці – відомий артист (геніальний, я б сказав, без перебільшення!) Володимир Зеленський. Я чомусь думаю, що вони потраплять у другий тур, – сказав в інтерв’ю Дмитру Гордону Л. Кравчук.

Л. Кравчук підкреслив, що якби український президент мав такі повноваження, як німецький, тобто представницькі, він би проголосував за В.Зеленського.

“Але якщо президент України – це менеджер №1, якому потрібні колосальна воля, управлінські знання і професійна команда, то якщо в другий тур вийдуть два ці кандидати, я проголосую за Тимошенко”, – підсумував він.

Про Redactor

Проверьте также

В центре Одессы сгорела квартира, погиб мужчина

В Одессе днем 7 декабря во время пожара в квартире на улице Малой Арнаутской погиб …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *