Домой / Одесса / З ОПЗ звільнилось більше 500 працівників

З ОПЗ звільнилось більше 500 працівників

За 2018 рік завод втратив 564 робітника, більша частина з яких виїхала до роботи за кордон і вже навряд чи повернуться, повідомляється на офіційному сайті ОПЗ.

Станом на 27.12.2018 р. заборгованість з виплати заробітної плати за листопад 2018 р. (з нарахуваннями) склала 30,0 млн грн. Заборгованість зі сплати податків (у т.ч. податок на землю) – 6,2 млн грн. Заборгованість за постачання природного газу (з урахуванням транспортування та без урахування фінансових санкцій) склала 7 561,7 млн грн (у т.ч. прострочена заборгованість). Заборгованість зі сплати за постачання електроенергії у листопаді 2018 р. склала 8,5 млн грн. Загальна заборгованість підприємства станом на 27.12.2018 р. складає 7 692,6 млн грн, у т.ч. поточна заборгованість – 130,9 млн грн.

У свою чергу невиплата заробітної плати призводить до кадрового голоду, неможливості здійснення нормальної розстановки персоналу. Взагалі відсутність необхідного персоналу та необхідних матеріальних ресурсів може призвести до необхідності повної зупинки заводу та консервації устаткування. Але навіть при повній зупинці підприємству необхідні відповідні кошти у розмірі приблизно 92 – 100 млн грн на місяць для забезпечення операційних витрат на забезпечення безпечного режиму утримання устаткування та охорону об’єктів заводу.

Таким чином, у зв’язку з тривалим простоєм виробничих потужностей і необхідністю нести витрати, пов’язані з утриманням виробничого устаткування в робочому, безпечному стані, нарахуванням та виплатою робочому персоналу заробітної плати та сплати обов’язкових платежів до бюджету, дефіцит обігових коштів продовжує поглиблюватись. У зв’язку з кризовою ситуацією, що склалася в товаристві, 27.11.2018 р. Правління AT «ОПЗ» прийняло рішення про запровадження в товаристві заходів, спрямованих на економію обігових коштів та зниження витрат підприємства.

Про admin

Проверьте также

Прокуратура отстаивает право государства на часть лесного массива нацпарка «Тузловские лиманы»

Прокуратура отстаивает право государства на часть лесного массива урочища «Лебедевка» национального природного парка «Тузловские лиманы». …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *