Домой / Белгород-Днестровский / Зеленський подякував воєнним за мир в українських містах та представив нового очільника Одеської ОДА

Зеленський подякував воєнним за мир в українських містах та представив нового очільника Одеської ОДА

Президент Володимир Зеленський прибув до приміщення Одеської філармонії та прийняв участь у урочистих заходах до Дня захисника України.

“Для мене честь бути сьогодні тут і брати участь у заходах с нагоди прийдешнього Дня захисника України. Це свято обїеднує професійних військових, добровольців, медиків, волонтерів, активістів, журналістів, які працюють у зоні бойових дій. Без перебільшення – це наше національне свято і всі, кого я назвав – наші справжні герої – наші чарівники.  З 2014 року вони щодня роблять, ризикуючи власним життям, громадяноам України найцінніші подарунки – це мирне небо в українських містах та селах”, – звернувся Президент до присутніх у залі.

Президент подякував воєнним та запропонував вшанувати пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Далі Володимир Зеленський розповів про плани з поверенення окупованих областей України та про нову стратегію обронної сфери.

Після цього Президент представив нового голову Одеської обласної держадміністрації Максима Куцого. Той в свою чергу, подякував та пообіцяв бути відкритим для всіх та зробити Одесу Перлиною у моря.

Про Redactor

Проверьте также

У Сергея Паращенко снова обыски: найден третий “оперный” в Одессе (фото)

В эти минуты у бывшего руководителя Одесского облсовета Сергея Паращенко снова проходят обыски. В этот …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *