Домой / Одесса / Депутати прийняли бюджет Одеської області

Депутати прийняли бюджет Одеської області

В Одеській області затвердили бюджет на 2019 рік та прийняли соціально-економічні програми розвитку регіону.

Обсяг бюджету на 2019 рік складає понад 11,7 мільярдів гривень, повідомляє кореспондент Depo.Одеса.

Це на 8,1% більше, ніж у поточному році. “За” такий проект рішення проголосували 53 депутати.

Найбільша сума видатків призначена галузі охорони здоров’я – майже 2,1 мільярдів гривень. На освіту передбачено 1,3 мільярдів гривен, а на соціальний захист – майже 450 мільйонів гривень. “Ми прагнемо, аби мешканець далекого села і обласного центру мали однаковий доступ до навчання, медичних послуг. Саме тому ми підготували на розгляд депутатів чимало програм саме соціального напрямку. У нас є проекти в галузі медицини, які буквально рятують сотні людських життів, і вони будуть продовжені”, — відзначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанів.

Зазначимо, депутати підтримали всі проекти в галузі медицини. Відтак, у 2019 році продовжить роботу “Мобільна поліклініка”. Безкоштовною залишиться невідкладна хірургія для дітей. Окрім цього, планується створити регіональну мережу для ефективного лікування інсультів. А в селах, де немає аптек, пацієнти зможуть отримати “Доступні ліки” в амбулаторії чи ФАПі.

Також під час засідання було затверджено Програму соціально-економічного та культурного розвитку Одеської області на 2019 рік. Планується продовжити розвиток спортивної інфраструктури, перетворення музеїв на науково-культурні центри, реалізацію експортних можливостей регіону. Не залишається без уваги надання матеріальної допомоги мешканцям низки категорій та сприяння зайнятості.

Нагадаємо, одеські депутати позбавили патріотів приміщення в центрі Одеси.

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Про admin

Проверьте также

Открытый диалог в Агентстве регионального развития Одесской области: 3D-печать и культурный туризм

Агентство регионального развития Одесской области организовало первый открытый диалог. Представители власти, бизнеса и инновационных проектов …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *