Домой / Новости / Огляд ситуації на ранок 30 березня 2022 року

Огляд ситуації на ранок 30 березня 2022 року

Розпочався 35-ий день протистояння українського народу російському вторгненню. Противник продовжує ведення повномасштабної збройної агресії проти України. На півдні країни військовослужбовці ЗСУ та інші складові сил оборони вживають заходи щодо недопущення висадки морського десанту.

Як повідомили в оперативному командуванні «Південь», протистояння захисників південних рубежів та їхні успіхи на суходолі відверто дратують ворога, який продовжує психологічний тиск на цивільне населення, здійснюючи обстріли та наносячи удари з повітря не тільки в південних регіонах, а й всією територією України. Системи протиповітряної оборони Одещини пильно виконують завдання за призначенням, забезпечуючи захист населення, результативно знищують безплотних «розвідників».

«Будьте пильними. Прислухайтеся й дотримуйтеся порядку дій за сигналами тривог. Не викладайте в мережі фото і відео, що допомагають ворогу», – закликали військові.

Тим часом, ніч в Одесі та області пройшла спокійно, хоча лунали сигнали повітряної тривоги – ворог не полишає зусиль проводити повітряну розвитку.

Попереджають про безконтрольно дрейфуючі боєприпаси в акваторії Чорного моря. Спікер Одеської ОВА Сергій Братчук зазначив, що морські міни, які знешкодили турецькі та румунські військові, є російськими, що підтверджує маркування. За його словами, ці міни були захоплені РФ у 2014 році в Севастополі.

Разом з цим, в Чорноморській операційних зонах корабельне угруповання противника продовжує виконання завдань з відстеження обстановки, ведення розвідки та ізоляції району ведення бойових дій.

Також слід зазначити про події у Миколаєві, де продовжуються пошуково-рятувальні роботи у будівлі облдержадміністрації після влучення в неї ворожої ракети. Вчора близько 8:45 ранку ворог завдав удару по адмінбудівлі. На поточний час з-під завалів рятувальники дістали тіла 12 осіб, ще 33 людини постраждали.

Про admin

Проверьте также

Огляд ситуації на ранок 8 квітня 2022 року

Розпочався 44-ий день протистояння українського народу російському вторгненню. Ворожа армія продовжує підготовку до наступу на …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *