Домой / Новости / Огляд ситуації на ранок 6 квітня 2022 року

Огляд ситуації на ранок 6 квітня 2022 року

Розпочався 42-йй день, як російська армія продовжує ведення повномасштабної агресії проти України. Основні зусилля ворог зосереджує на підготовці до наступальної операції, метою якої є встановлення повного контролю над територією Донецької і Луганської областей. 

Продовжує зберігатися загроза застосування противником ракетного озброєння морського, повітряного та наземного базування. Окупанти завдають вогневого ураження по об’єктах оборонного комплексу, логістичної інфраструктури та житлових кварталах міст.

Одночасно ворог намагається покращити тактичне положення на Південнобузькому напрямку та вживає заходів з відновлення боєздатності та здійснює заходи з інженерного обладнання позицій. Продовжує терор цивільного населення на тимчасово зайнятих територіях Херсонської області.

Не виключається використання території самопроголошеної ПМР для підтримки наступальної операції на зазначеному напрямку. На аеродромі Тирасполь здійснюється підготовка для прийому літаків.

Тим часом, в Одеській області минулої доби обстрілів зафіксовано не було. Ситуація стабільна і контрольована. 

«Вкотре хочу наголосити про дотримання заходів мінної безпеки. Зараз йде війна, ракети падають й на Одещину. Не підіймайте незнайомі предмети і не приносьте їх додому. Ваша безпека у ваших руках!» – нагадав голова Одеської ОВА Максим Марченко у вечірньому зверненні.

Про admin

Проверьте также

Огляд ситуації на ранок 8 квітня 2022 року

Розпочався 44-ий день протистояння українського народу російському вторгненню. Ворожа армія продовжує підготовку до наступу на …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *