Домой / Новости / Огляд ситуації на ранок 7 квітня 2022 року

Огляд ситуації на ранок 7 квітня 2022 року

Розпочався 43-ій день протистояння українського народу російському вторгненню. Основні зусилля ворожа армія зосереджує на підготовці до наступальної операції на сході України, метою якої є встановлення повного контролю над територією Донецької і Луганської областей. При цьому ворог продовжує активні дії на Слобожанському, Донецькому, Південнобузькому та Таврійському напрямках.

Стосовно Південнобузького напрямку, то ворог здійснює оборону раніше зайнятих рубежів, вживає заходів з відновлення боєздатності своїх підрозділів. Продовжує проводити жорсткі фільтраційні заходи на тимчасово зайнятих територіях Херсонської області.

Крім того, відомо, що на території Придністров’я проводиться відповідна агітаційна робота з населенням, що має російське громадянство.

Тим часом, на Одещині минулої доби обстрілів зафіксовано не було, ситуація в регіоні стабільна й контрольована.

Як повідомив представник оперативного командування «Південь» Владислав Назаров, сили та засоби протиповітряної оборони й вся система захисту регіону напоготові: ми чітко й ефективно протидіємо всім викликам і загрозам.

«Закликаємо мешканців прикордонних місцевостей бути пильними та відповідальними. Не наражати себе на зайву небезпеку, не поширювати інформацію про переміщення наших військ, але у випадку виявлення переміщень ворожих сил чи іншої підозрілої активності, негайно повідомляти відповідні підрозділи охорони та оборони», – додав він.

Вчора Очільник Одеської ОВА Максим Марченко ознайомився з поточною ситуацією в Татарбунарській громаді, проблемними питаннями життєдіяльності Білгород-Дністровського району, перевірив контрольно-пропускні пункти на кордоні з Молдовою та Румунією, а також наповнення гуманітарних складів та хід весняно-польових робіт. Він також відвідав Ренійський та Ізмаїльській морські порти, обговорив з місцевим керівництвом важливі кроки, які в умовах воєнного стану необхідні для переорієнтації зовнішньої економічної діяльності, діючих річкових портів та сухопутних коридорів.

Про admin

Проверьте также

Огляд ситуації на ранок 8 квітня 2022 року

Розпочався 44-ий день протистояння українського народу російському вторгненню. Ворожа армія продовжує підготовку до наступу на …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *