Домой / Новости / У Крижанівській сільраді виявили фінансових порушень на суму 2,7 млн грн.

У Крижанівській сільраді виявили фінансових порушень на суму 2,7 млн грн.

Працівники Південного офісу Держаудитслужби під час ревізії сільського бюджету та фінансово- господарської діяльності Крижанівської сільської ради Лиманського району Одеської області виявили фінансових порушень на загальну суму 2,7 млн грн. 

Як повідомляє пресслужба відомства, ревізію проводили за період з 1 грудня 2017 по 30 червня 2019.

На території Крижанівської сільської ради, яка має дуже вигідне розташування: межує з містом Одеса та морем, постійно ведуться будівельні роботи. Останні півтора року – не виняток. За цей період введено в експлуатацію кілька секцій багатоповерхових будинків та інших об’єктів будівництва.

Проте через неукладання договорів про пайову участь у інфраструктури населених пунктів сільської ради або недотримання умов чинних договорів сільський бюджет недоотримав від забудовників доходів на загальну суму 1,6 млн грн. Наразі порушення відшкодовано лише на суму 163 тис. грн.

Окрім того, перевіряючи виконані підрядниками берегоукріплювальні роботи здовж узбережжя Чорного моря у районі вулиці Приморська с. Крижанівка, аудитори встановили необґрунтоване завищення їх вартості. Через це зайво сплачено підрядним організаціям коштів на загальну суму 820 тис. грн.

Також сільський бюджет недоотримав у визначений законодавством термін 275 тис. грн доходу за користування відведених сільськогосподарських та лісогосподарських угідь для цілей, не пов’язаних із веденням сільського та лісового господарства. За результатами ревізії об’єкту контролю надіслано вимоги щодо усунення порушень законодавства та недопущення їх надалі.

По результатам ревізіїї матеріали були передані до Слідчого управління Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Про Redactor

Проверьте также

Труханов может отменить бесплатный проезд для пенсионеров

Источник в Одесской мэрии поделился с Инфоцентром очень чувствительной информацией. Согласно решению, принятому представителями депутатской …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *